“Savcı Sayan istifa etmezse kirli çamaşırlarını ortaya dökeceğim”

Ağrıspor Başkanı Mehmet Yıldırım, kendisini tehdit eden ve şehir merkezinde uzun namlulu silahlarla yürüdüğü görüntülerle gündeme gelen Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'a ilişkin, “Savcı Sayan istifa etmezse kirli çamaşırlarını ortaya dökeceğim” dedi.

2 Ağustos 2022 18:02
Manşet Resimleri

Ağrıspor Başkanı Mehmet Yıldırım, uzun namlulu silah taşıyan kişilerle kent sokaklarındaki görüntüleriyle gündeme gelen Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'la ilgili yeni bir açıklama yaptı.

 

Facebook hesabından paylaşım yapan Mehmet Yıldırım, "Bu kez konuşursam Savcı Sayan'ın tüm kirli çamaşırlarını meydana dökeceğim. Savcı Sayan, aklını başına topla, beni tehdit etme. Devlet senin haksız olduğunu biliyor. İstifa et git yoksa alınman için ben gerekli şeyleri yapacağım" dedi.

 

Yıldırım'ın sosyal medyadan yaptığı açıklama şöyle:

"Ağrı halkına son kez bir açıklama yapıyorum. Cumhurbaşkanımıza ve İçişleri Bakanımıza yalvarıyorum. Bu Savcı Sayan belasından bizleri kurtarın. Sizlerin ismini kullanıyor, bizleri devlet üzerinden tehdit ediyor. Bizler ve Ağrı halkı devletin büyüklüğünün farkında, adaletinin farkında. Ağrıspor, Ağrı halkı Savcı Sayan'dan korkmadığı gibi zulme de boyun eğmeyecek. Bu kez konuşursam Savcı Sayan'ın tüm kirli çamaşırlarını meydana dökeceğim. Savcı Sayan, aklını başına topla, beni tehdit etme. Devlet senin haksız olduğunu biliyor. İstifa et git yoksa alınman için ben gerekli şeyleri yapacağım."